Htc Casus TelefonSen sadece genç bir yeni HTC cep telefonu aldım. Şimdi nasıl onlar ile ne izliyorsunuz? Yakın tarihli bir rapora göre, ortalama genç ayda 3000'den fazla kısa mesaj gönderir. O uyanık saatte altıdan fazla metin mesajları bulunuyor. Bir ebeveyn olarak, çocuğunuzun gönderiyor ne tür mesajlar biliyor musunuz? Onlar uygun mesajlar (veya alma) gönderiyor musunuz? Onlar kendi cep telefonları üzerinde ne yaptığını öğrenmek için herhangi bir yolu var mı? Ilgili bir ebeveyn her mesaj için fiziksel erişim almadan onları izlemek için pek çok metin mesajları gönderme çocuklar ile, bu imkansız. Onlar işe yaramaz uyurken çocuğunuzun 'telefon geçmesi için zaman bulmaya çalışıyorum. Kendi cep telefonu periyodik muayene çalışmaz. Kendi metin mesajları izlemek için sadece aptal prova yolu kendi HTC cep telefonu için casus telefon yazılımı kullanıyor.

 

HTC SPY SOFTWARE NEDİR?

HTC casus yazılım izlemek istediğiniz bir HTC cep telefonu doğrudan yüklü bir cep telefonu programıdır. HTC casus yazılım kurulumu telefonunuzun web Tarama ile yapılır ve bir kez yüklendiğinde, casus yazılım neredeyse belirlenemeyen olur. HTC telefon gönderilen veya alınan kısa mesajları kaydedilir ve daha sonra satın alma sırasında kurulmuş bir güvenli online hesabına gönderilir gibi. Kaydedilmiş günlükleri genellikle belli aralıklarla (genellikle 10-15 dakika) olarak gönderilir. Hesabınızda oturum sonra, gönderilen / telefonunuza gelen tüm iletileri erişebilirsiniz. Çocuğunuza siler onları okuduktan sonra eğer Metin mesajları bakılmaksızın kaydedilecektir. Böylece metin mesajları kaçırmayacaksınız demektir.

htc

NASIL HTC SPY SOFTWARE YARDIM VELİ METİNLERİ İZLEYEBİLİRSİNİZ?

HTC casus yazılım veliler tüm gelen ve giden metin mesajları izlemenizi sağlar. Ebeveynler mesajları okumak hemen sonra silinmiş olsalar bile, bütün mesajları okumak mümkündür. Mesaj içeriğini ek olarak, aynı zamanda mesaj gönderdi /, mesaj (gelen / giden), sayı ve HTC cep telefonu numarasıyla bağlantılı adını yönünde alınan zaman ve tarih ve saati görmek için olsun . Ne, ebeveynler arasında bu kadar popüler HTC casus yazılım yapar bir web tarayıcısı olan aygıt bağlandığında herhangi bir internet kaydedilen metin mesajları ulaşabiliyor.Bazı HTC casus yazılım belirli anahtar kelimeler tetiklemesi olduğunda anne uyaracaktır özelliklere sahip olan – Bu anne ev ya da iş kendi çocukları metinleri izleyebilirsiniz anlamına gelir. Özetle, HTC casus yazılım hızlı wh0 onların teen metin iletileri izlemek için bir yol isteyen ebeveynler için popüler bir ürün haline gelmiştir. HTC casus yazılım kullanarak, veliler tüm gelen ve giden mesajları okuyabilir, ve onların çocukları onlar yapıyor olması gerekiyordu değil şey yapmıyoruz garanti edebiliyoruz. HTC casus yazılım hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki casus telefon satıcıları herhangi bir göz atın:

Telefon Görüşmelerini Kayıt Etme ;

Casus yazılım hedef kişinin gün içinde yapmış olduğu bütün konuşmaların kaydını yapar ve gün sonunda sizin belirlediğiniz maile yollar.Ayrıca hedef kişinin telefonu ne zaman meşgul olduğu ve konuştu an bildirim size gelmektedir.

 

Cihaz Değiştirme Hakkı

 

Hedef kişi telefonu değiştirdiğinde yazılım yeni aldığı cihaza kurabiliriz. ( Yeni alacağı telefon mutlaka uyumlu bir telefon olması gerekir )

FİYAT=>1,500TL
Telefon Dinleme | Telefon Takip | Casus Yazılım