Program Nasil KullanilirMobil Spy yüksek teknoloji cep telefonu izleme ve takip programıdır.. Ebeveynler ve işverenler kolayca kendilerinin kullanduğı uyumlu bir akıllı telefon veya tablet bilgisayar ile doğrudan yazılım yüklemek,izlemek,takip ve dinleme işlemlerini kolayca yapabilir..

Takip edilcek Cihazın üzerine yazılım kurulduktan sonra, gelen ve giden SMS bilgilerii kayıt etmeye başlar ve bir GPS sinyali mevcut olduğunda periyodik GPS konumları ile birlikte bilgi verir böylece Ebeveynler ve işverenler hedef kişinin anlık olarak nerde olduğunu takip edebilir..

Özellikler arasında, HERHANGİ web tarayıcısını kullanarak görüntülenebilir sizin hiç bir şekilde devamlı telefon yada bilgisayar başında olmanıza gerek yoktur telefon dinleme programı sizin için gün içinde yapılan tüm aktiviteleri ve görüşmeleri kayıt altına alacaktır

Nasıl Çalışır Program

Bu yeni teknoloji karmaşık gelebilir ama süreç online kullanarak aslında oldukça kolaydır Kullanım Kılavuzu'nu ve diğer belgeleri Amedya firmamızın İstanbul ofislerinden alabilirsiniz.. Aşağıda tüm süreci nasıl çalıştığını özetleyen sürümünü bulabilirsiniz. Mobil Spy gibi birçok platformlarda çalışır Unutmayın, Android ve iPhone!

görüntü
  1. Müşteri  kendisine sunulan Yasal Uyarı ve şartları kabul etmiş ve müşterinin kendi getirmiş olduğu akıllı telefona izlemek için doğrudan rızası ile telefon üzerine Mobile Spy yükler. Müşteri programı yapılandırır.
  2. Çocuk ya da çalışan SMS mesajları, URL tarama ve arama faaliyetleri gerçekleştirir.Mobil Spy faaliyetleri kaydeder ve müşterinin Mobil Spy hesabına günlükleri ekler.
  3. Her Hangi bir tablet yada kullanmış olduğunuz cep telefonu ile gelen ve giden tüm verileri takip edebilir ve kayıt altına tutabilirsiniz
  4.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlk Adım: Satınalma olun

cartTelefon dinleme programını satın almak isteyen müşterilerimiz internet üzerinden bizim ile iletişime geçirek İstanbulda bulunan ofislerimizde programları ücretsiz olarak test edip deneme ve burda teknik bilgileri öğrenme imkanları mevcuttur.Ofislerimize programı yüklemek istediğiniz telefon ile birlikte geldikte sonra teknik arkadaşlarımız detaylı bilgi verecektir

İlk kabul ve gereken bu yazılımı satın almak için size sahibi veya üzerine yazılım yüklemek istediğiniz cihazın yetkili yönetici olduğunu kabul edersiniz.

Eğer hak ve satın almak için hazır iseniz, uygun gidin Sipariş Sayfası ve tüm bölümleri tamamlamak ve Mobil Spy Yasal Gereksinimleri katılıyorum. Müşteri ve fatura bilgilerinizi girin. Sonra sipariş tamamlamak ve e-postanızı kontrol edin.
Telefon Dinleme | Telefon Takip | Casus Yazılım