Samsung Casus TelefonSamsung telefonların bir çok modeline uyan yazılım özellikle Samsung son çıkardığı adroid işlemcilerinden aldığı hız ile full+full çalışmaktadır. Casus telefon yazılımı ile telefonda hiç bir donma ve aksaklık olmadan %100 ortam dinleme özelliği,Hedef kişinin Msj kayıt etme,Bulunduğu yeri tespit etme gibi özellikleri ile ideal bir yazılımdır.ANDROID SPY PROFESSIONAL programı yüklü Samsung 24 saat aralısız ortam dinleme yapabilirsiniz.Samsung Android işlemcinden aldığı özellikle telefona yüklenen yazılım çok üst düzeyde çalışmaktadır.Telefonu dinlmek istediğiniz kişinin ne zaman nerde görüşme yaparsa yapsınz yazılımı otomatik olarak haber vermektedir.Özellikle yeni evlenen çiftler bir birlerini tnımak için,aldatılma kuşkusu olan kişiler kuşkularını gidermesi için ve en önemlisi Aileler çocuklarının kötü ardakaşlık yapmasını önlemek için kullanabilceği mükenmel bir casus telefon yazılımıdır.

 

Özellikler

  • 1-Mesaj Kaydetme
  • 2-Yer Tesipiti
  • 3-7/24 Telefon Dinleme
  • 4-Msn Görüşmelerinin kaydı
  • 5-Cihaz Değiştirme Hakkı

head 

 

Ortam Dinleme

Samsung telefonuna yüklenen yazılım ile hedef kişi hangi ortamda olursa olsun komut verdiğinzi zaman casus telefon ortamdaki sesleri kayıt etmeye başlıycaktır. Ortamdaki sesleri pürüssüz olarak kayıt eden cihaz özellikle insan seslerini algılar ve bu ses frekansında kayıt yapar.istem sms’i algılarak ortamı kayıt etmeye başlayacaktır. Kayıt bittiğinde ses kayıtlarını size mail adresinize gönderecektir. Mail adresinizden sesleri dinleyebileceksiniz. Örnek sms te belirtilen 0000101 den sonraki 15 dakikayı ifade etmektedir. 0000101 45 yazarsanız 45 dakika kayıt eder.

 

Telefon Görüşmelerini Kayıt Etme ;

Casus yazılım hedef kişinin gün içinde yapmış olduğu bütün konuşmaların kaydını yapar ve gün sonunda sizin belirlediğiniz maile yollar.Ayrıca hedef kişinin telefonu ne zaman meşgul olduğu ve konuştu an bildirim size gelmektedir.

 

Gelen E-Mail Kayıtları

Telefona gelen ve giden bütün mailler kayıt edilir ve belirlediğiniz mail adresinize gönderilir.

 

Sim Kart Değişiklik Bilgisi

Samsung Telefona hangi hattı takarsa taksın , bunun bilgisi size sms olarak gelecektir. Hat Değişikliğinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

 

Cihaz Değiştirme Hakkı

Hedef kişi telefonu değiştirdiğinde yazılım yeni aldığı cihaza kurabiliriz. ( Yeni alacağı telefon mutlaka uyumlu bir telefon olması gerekir )

FİYAT=>1,500TL
Telefon Dinleme | Telefon Takip | Casus Yazılım