Nokia Casus TelefonDünyada En çok kullanılan telefonlardan biri olan Nokia telefonlara yüklenen özel bir yazlım ile kullanndığınız nokia telefonunuz özel bir casus telefon haline dönüşmekte ve hedef kişinin bütün konuşma kayıtları anlık olarak kaydedilmektedir.Nokia Adroid işlemcilerde hızlı bir şekilde çalışan program ile hedef kişinin bulunduğu bütün ortamdaki sesleri habersiz bir şekilde kayıt edebilir ve sizin belirleyeceğiniz E-mail adresinize özel olarak gönderim yapılmaktadır.

 

Özellikler

  • 1-Mesaj Kaydetme
  • 2-Yer Tesipiti
  • 3-7/24 Telefon Dinleme
  • 4-Msn Görüşmelerinin kaydı
  • 5-Cihaz Değiştirme Hakkı

 

nokia-casus

 

Nokia Ortam Dinleme Paketi

Nokia telefonuna yüklenen yazılım ile hedef kişi hangi ortamda olursa olsun komut verdiğinzi zaman casus telefon ortamdaki sesleri kayıt etmeye başlıycaktır. Ortamdaki sesleri pürüssüz olarak kayıt eden cihaz özellikle insan seslerini algılar ve bu ses frekansında kayıt yapar.istem sms’i algılarak ortamı kayıt etmeye başlayacaktır. Kayıt bittiğinde ses kayıtlarını size mail adresinize gönderecektir. Mail adresinizden sesleri dinleyebileceksiniz. Örnek sms te belirtilen 0000101 den sonraki 15 dakikayı ifade etmektedir. 0000101 45 yazarsanız 45 dakika kayıt eder.

 

Telefon Görüşmelerini Kayıt Etme ;

Casus yazılım hedef kişinin gün içinde yapmış olduğu bütün konuşmaların kaydını yapar ve gün sonunda sizin belirlediğiniz maile yollar.Ayrıca hedef kişinin telefonu ne zaman meşgul olduğu ve konuştu an bildirim size gelmektedir.

 

Nokia Gelen E-Mail Kayıtları

Telefona gelen ve giden bütün mailler kayıt edilir ve belirlediğiniz mail adresinize gönderilir.

 

Nokia Sim Kart Değişiklik Bilgisi

Nokia Telefona hangi hattı takarsa taksın , bunun bilgisi size sms olarak gelecektir. Hat Değişikliğinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

 

Cihaz Değiştirme Hakkı

 

Hedef kişi telefonu değiştirdiğinde yazılım yeni aldığı cihaza kurabiliriz. ( Yeni alacağı telefon mutlaka uyumlu bir telefon olması gerekir )

FİYAT=>1,250TL
Telefon Dinleme | Telefon Takip | Casus Yazılım