Telefon Dinleme Programı ile Neler YapabilirimHaberleşme ve iletişim çağında olduğumuz için çeşitli gelişmeler kendini ön plana çıkarmaktadır. Telefon dinleme programı bu alan içerisinde birçok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Güvenlik önlemi olarak kullanılabildiği gibi eşinizle, sevgilinizle ilgili kafanızda oluşan soruları da aydınlatmaktadır. Bu nedenle de ülkemizde ve Dünya’da sıklıkla tercih edilmektedir. Peki, bu program sayesinde neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız bunların cevaplarını her birlikte bulalım.

Gelen Aramaları Engelleyebilirsiniz

Telefonlarınıza gelen ve sizlerin bilmediği birçok gizli numara çağrıları ile karşı karşıya kalıyorsanız işte program bunları ortadan kaldırmaktadır. Dilediğiniz numaraları engelleyebildiğiniz gibi gizli numaraları da kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Bunun için ek işlem yapmanıza gerek yok. Program kendi bünyesinde sizlere sunmaktadır.

Mesajları Takip Edebilirsiniz

Telefon dinleme programı ile neler yapılır sorusuna verilebilecek en güzel cevap mesajlarınızı kontrol altına almanızdır. Programı kurduğunuz andan itibaren gelen reklam mesajlarını ve daha birçok mesajı kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Tabiki programının içerisinde yer alan dinleme sistemi sayesinde başka birini de örneğin sevgilinizi, eşinizi de kontrol altında tutabilirsiniz.

E-mail Adresinizi Kontrol Edebilirsiniz

Sizlerin e-mail adreslerine gelen kötü ve farklı mesajları da algılayarak program devre dışı bırakıyor. Bu sayede de kötü birçok yazılıma karşı cihazınızı ve kendinizi korumuş oluyorsunuz. Bu özellik programın içerisinde sizlere sunulmaktadır. Dilediğini gibi kullanabilirsiniz.

Konuşmaları Kayıt Altında Tutabilirsiniz

Dinleme programı ile yapılabilecek en güzel şey birilerinin sizleri aradığında kullanmış olduğu sözleri kayıt altında tutmaktır. Dolayısıyla herhangi bir çirkin ifadeyi artık içinizde tutmanıza gerek kalmayacak. Kaydı telefon hafızasından alarak dilediğiniz gibi şikayetçi olabilirsiniz. Bu özelliği günümüzde birçok işi adamı ve avukat tarafından kullanılmasına neden olmuştur. Güvenlik alanında sizlerde bunu kullanabilirsiniz.

Cihazlara Uzaktan Erişim Sağlayabilirsiniz

Hepimizin en merak ettiği şey bu aşama gizli aslında. Eşimi veya sevgilimi dinleyebilir miyim sorusunun cevabı kesinlikle evet. Programın içerisinde yer alan yazılım buna başarılı bir şekilde müsaade etmektedir. Dilediğiniz dinleme işlemini uzaktan bile yürütebilirsiniz. Kolay kullanımı ve kolay kurulumu ile de sizlerin bu işlemi yaptığınız fark edilmeyecektir.
Telefon Dinleme | Telefon Takip | Casus Yazılım